Opcje wyszukiwania


Lokalna giełda samochodowa z ogłoszeniami internetowymi. Dodaj darmowe ogłoszenia motoryzacyjne Kupię Sprzedam auto. W kategoriach takich jak: Samochody osobowe używane, a części zamienne dodaj do Części - Akcesoria. Jeżeli chcesz sprzedać większe auto to dodaj bezpłatne ogłoszenie internetowe do kategorii: Dostawcze - Ciężarowe a jednoślady do Motocykle - Skutery. Dodanie oferty jest całkowicie bezpłatne i nie wymaga rejestracji konta.
Galeria ·  Lista

Volvo V90CC - skontaktuj się z Volvo NordAuto Białystok

Polska, Podlaskie
Dodane 00, 00, 0000 do Samochody osobowe

Salon Volvo Nord Auto znajdujący się w Białymstoku zaprasza do skorzystania z całej gamy usług. W ofercie posiadamy nowe a także używane pojazdy marki Volvo. Na pojazdy używane udzielamy 12 miesięczne

Poleć  Dodaj do ulubionych  Szczegóły   Kontakt

Volvo V50 Kombi 1.6 2005 rok Diesel / Oferta prywatna

Polska, Podlaskie
Dodane 00, 00, 0000 do Samochody osobowe

Witam. Mam do sprzedania prywatne auto Volvo V50 kombi z oszczędnym silnikiem diesla o pojemności 1.6 litra 109 koni mechanicznych ( bez filtra DPF ). Auto zostało sprowadzone 9 lat temu z zagranicy.

Poleć  Dodaj do ulubionych  Szczegóły   Kontakt


Powiadomienie e-mail dla:

Szukaj Motoryzacja : Samochody osobowe Kategoria, Marka "Volvo"

Otrzymuj powiadomienia e-mail o nowych ogłoszeniach, które pojawiają się w tej kategorii.
Wyślij powiadomienia e-mail    do  
 
PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżeli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.