Zasmakuj rozkoszy w New Orleans w Warszawie

Odsłony: 1061
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   600063667

 

Nasz warszawski klub nocny zapewnia profesjonalną obsługę, specjalizującą się: w odpowiednim doborze alkoholi mocnych, oraz szampanów zgodnie z preferencjami naszych gości, jak również w sztuce łączenia alkoholi z serwowanymi przez nas potrawami. Bary oferują ponad 700 markowych gatunków alkoholi oraz najdłuższą listę szampanów w Polsce. Na życzenie naszych gości przygotujemy każdy rodzaj drinków i mieszanych i koktajli. Nasi kucharze z kolei zaoferują Państwu szeroką gamę owoców morza oraz specjalności kuchni Polskiej.

W klubie nocnym New Orleans w Warszawie jest cały ocean możliwości – wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, zamknięte imprezy, prywatne urodziny, imprezy korporacyjne, degustacje alkoholi, pokazy pole dance, nauka tańca, kolacje dla dwojga i wiele innych ofert, które wystarczy odkryć. A każdy kosmopolita wie, że "przyjemnie jest doświadczać".

http://neworleans.pl/en/?nkpage=4

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia


PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.