Zasmakuj rozkoszy w New Orleans w Warszawie

Odsłony: 848
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   600063667

 

Nasz warszawski klub nocny zapewnia profesjonalną obsługę, specjalizującą się: w odpowiednim doborze alkoholi mocnych, oraz szampanów zgodnie z preferencjami naszych gości, jak również w sztuce łączenia alkoholi z serwowanymi przez nas potrawami. Bary oferują ponad 700 markowych gatunków alkoholi oraz najdłuższą listę szampanów w Polsce. Na życzenie naszych gości przygotujemy każdy rodzaj drinków i mieszanych i koktajli. Nasi kucharze z kolei zaoferują Państwu szeroką gamę owoców morza oraz specjalności kuchni Polskiej.

W klubie nocnym New Orleans w Warszawie jest cały ocean możliwości – wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, zamknięte imprezy, prywatne urodziny, imprezy korporacyjne, degustacje alkoholi, pokazy pole dance, nauka tańca, kolacje dla dwojga i wiele innych ofert, które wystarczy odkryć. A każdy kosmopolita wie, że "przyjemnie jest doświadczać".

http://neworleans.pl/en/?nkpage=4

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Spłaciłeś wcześniej kredyt? Należy Ci się zwrot części kosztów

Spłaciłeś wcześnie...

Polska, Świętokrzyskie, Kielce
Oddłużanie, upadłość konsumencka

Oddłużanie, upadło...

Polska, Świętokrzyskie, Kielce
Pogotowie Rowerowe Konstancin Warszawa - Naprawa Mobilna ROWERÓW  - Serwis Rowerowy

Pogotowie Rowerowe...

Polska, Mazowieckie, Warszawa
Weni Laser CO2 WS-1325B 100W - Wycinanie, cięcie materiałów miękkich

Weni Laser CO2 WS-...

Polska, Opolskie, Nysa
WINDYKACJA - PORADY PRAKTYCZNE - USŁUGI WINDYKACYJNE

WINDYKACJA - PORAD...

Polska, Mazowieckie, Warszawa

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.