Zasmakuj rozkoszy w New Orleans w Warszawie

Odsłony: 714
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   600063667

 

Nasz warszawski klub nocny zapewnia profesjonalną obsługę, specjalizującą się: w odpowiednim doborze alkoholi mocnych, oraz szampanów zgodnie z preferencjami naszych gości, jak również w sztuce łączenia alkoholi z serwowanymi przez nas potrawami. Bary oferują ponad 700 markowych gatunków alkoholi oraz najdłuższą listę szampanów w Polsce. Na życzenie naszych gości przygotujemy każdy rodzaj drinków i mieszanych i koktajli. Nasi kucharze z kolei zaoferują Państwu szeroką gamę owoców morza oraz specjalności kuchni Polskiej.

W klubie nocnym New Orleans w Warszawie jest cały ocean możliwości – wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, zamknięte imprezy, prywatne urodziny, imprezy korporacyjne, degustacje alkoholi, pokazy pole dance, nauka tańca, kolacje dla dwojga i wiele innych ofert, które wystarczy odkryć. A każdy kosmopolita wie, że "przyjemnie jest doświadczać".

http://neworleans.pl/en/?nkpage=4

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Rabaty z kartą Żaka!

Rabaty z kartą Żaka!

Polska, Lubelskie, Zamość
Armatki hukowe sklep. Hurtownia armatek hukowych

Armatki hukowe skl...

Polska, Małopolskie, Kraków
Hurtowa sprzedaż kolców na gołębie

Hurtowa sprzedaż k...

Polska, Małopolskie, Kraków
Twoja firma zarobi dla Ciebie, bez obciążenia podatkami.

Twoja firma zarobi...

Polska, Łódzkie, Łódź
Fotografia Produktowa 360

Fotografia Produkt...

Polska, Mazowieckie, Warszawa

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.