Najlepszy kantor internetowy – wymieniaj.pl

Dodany May 06, 2016 | Odsłony: 871
Lokalizacja:   Polska
Region:   Podlaskie
Miasto:   Białystok
Telefon:   +48857341176

 

Oferujemy Państwu:
Konkurencyjne koszty przelewów
Przelewy krajowe już od 0zł. Przelewy zagraniczne maksymalnie 20 zł.
Wymiana walut bez ograniczeń
Kupuj i sprzedawaj waluty bez ograniczeń ilościowych. Zapewniamy szybki przepływ gotówki nawet przy wielomilionowych transakcjach.
Stałe spready
Spready ustawiane indywidualnie. Aby uzyskać najlepszy kurs nie musisz dzwonić do dealera. Gwarantujemy że kurs na wymianę waluty dla Twojej firmy jest zawsze najlepszy.
Transakcje terminowe.
Wymień walutę po aktualnym kursie , z późniejszą datą rozliczenia (max. 120 dni). Transakcja musi zostać zabezpieczona kaucją w wysokości 10% wartości dokonywanej transakcji walutowej.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości nasz doradca udzieli Ci pomocy w obsłudze naszego serwisu, to z nim możesz telefonicznie negocjować kursy wymiany walut oraz spready. Doradcy dostępni są w godzinach 09:00-18:00 od poniedziałku do piątku.

Serdecznie zapraszamy na http://wymieniaj.pl

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

The best night club for real gentlemen in Warsaw–New Orleans

The best night clu...

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Grosikomat pożyczk...

Polska, Podlaskie, Białystok

Pożyczka na zasiłe...

Polska, Mazowieckie, Biała Góra

Specjalna Oferta P...

Polska, Śąskie, Bytom

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.