Wypożyczalnia RentCarsKatowice.pl wynajem samochodów

Odsłony: 735
Lokalizacja:   Polska
Region:   Śąskie
Miasto:   Katowice
Telefon:   324446376

Katowicki oddział wypożyczalni samochodów RentCars.pl zachęca do wizyty przy ulicy Mielęckiego 10 lub na lotnisku - Pyrzowice. Wynajmujemy samochody na terenie całego województwa śląskiego. Oferta wynajmu samochodów jest przygotowana z najwyższą dokładnością. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz wiedzy, możliwe jest odpowiednie dostosowanie się do oczekiwań naszych Klientów proponując im niezawodne osobówki. Dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo, dlatego nasza oferta wynajmu samochodów jest bardzo szeroka i dostosowana do wszelakiego rodzaju wymagań oraz indywidualnych potrzeb klienta.
Jeśli Państwo chcą wypożyczyć samochód w dogodnym dla Państwa miejscu i mieć pewność, że będzie ono gotowe do drogi, zachęcamy do współpracy z wypożyczalnią RentCars.pl. Interesuje Państwa wynajem auta w Katowicach? Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Dzięki nam będą Państwo mogli zasiąść za kierownicą pojazdu sprawnego, czystego, wygodnego i przygotowanego na każdą trasę.
Profesjonalny personel wypożyczalni bardzo chętnie udzieli Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania i pomoże w wyborze samochodu odpowiadającego Państwa wymaganiom. Oferujemy wynajem samochodów w niezwykle konkurencyjnych cenach, w ramach świadczonych usług. Oferta wyróżnia się również przejrzystymi warunkami, a także prostotą rezerwacji - przez Internet, telefonicznie lub osobiście w jednym oddziałów w Katowicach. Jeśli więc chcą Państwo wypożyczyć auto, które pozwoli na swobodne poruszanie się po Śląsku, zachęcamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Skup Aut Bytów oraz okolice!

Skup Aut Bytów ora...

Polska, Pomorskie, Bytów
Skup Aut Włocławek oraz okolice!

Skup Aut Włocławek...

Polska, Kujawsko-pomorskie, Włocławek
Skup Aut Gdańsk oraz okolice do 200km!

Skup Aut Gdańsk or...

Polska, Pomorskie
Skup Aut Słupsk oraz okolice do 200km!

Skup Aut Słupsk or...

Polska, Pomorskie, Słupsk
Skup Aut Gdańsk oraz okolice do 200km!

Skup Aut Gdańsk or...

Polska, Pomorskie, Gdańsk

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.