Wypożyczalnia RentCars.pl wynajem samochodów Lublin

Dodany Jan 07, 2016 | Odsłony: 1213
Lokalizacja:   Polska
Region:   Lubelskie
Miasto:   Lublin
Telefon:   +48500020654

Wypożyczalnia samochodów RentCars.pl z oddziałem w Lublinie zapewnia w pełni profesjonalne usługi w ramach wynajmu krótkoterminowego, jak i długoterminowego, skierowanego do sektora biznesowego. Polecamy także szereg usług dodatkowych, jak również dodatkowe wyposażenie samochodu dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.
W naszej flocie znajdują się auta osobowe, m.in. do użytku miejskiego, oszczędne w trasie i przestrzenne, czy też pojazdy dla osób ceniących sobie wygodę i komfort. We flocie wypożyczalni aut RentCars.pl znajdą Państwo również pojazdy przeznaczone do przewozu większej grupy osób. Od Państwa zależy czy wybierzecie wypożyczenie długoterminowe czy też na jeden dzień lub weekend.
Jesteśmy profesjonalistami, którzy gwarantują najwyższy komfort klientów, decydujących się na skorzystanie z naszych usług. Dlatego też zapewniamy Państwa, że każdy samochód dostępny w naszej ofercie to pojazd w pełni sprawy i przygotowany do wyruszenia w każdą trasę. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, jak również pełną asystę w kwestiach technicznych. Każdy z naszych Klientów znajdzie w ofercie naszej wypożyczalni coś odpowiedniego do swoich oczekiwań i potrzeb, a co najważniejsze to wszystko otrzymacie Państwo w konkurencyjnej cenie. Jesteśmy elastyczni, co pozwala wybrać miejsce odbioru i zwrotu wynajmowanego samochodu w dogodnym dla Państwa miejscu. Dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Zachęcamy Państwa gorąco do współpracy.

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Profesjonalne holo...

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Sprzedam Renault T...

Polska, Świętokrzyskie
Auto serwis klimatyzacji Łódź

Auto serwis klimat...

Polska, Łódzkie, Łódź
Sterownik DSG Mechatronic Naprawa

Sterownik DSG Mech...

Polska, Pomorskie, Rumia
Pomoc drogowa warszawa

Pomoc drogowa wars...

Polska, Mazowieckie, Warszawa

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.