Praca dla CNC Tokarz/Frezer w Niemczech

Odsłony: 903
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Cały Etat
Rodzaj umowy:   Umowa o pracę
Ogłaszane przez:   Firma / Agencja
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Mława
Telefon:   502667144

BMZ Agencja Lewandowska o (nr cer.10756) dla stabilnego Kontrahenta niemieckiego !!!pilnie!!!poszukuje wykwalifikowanych Fachowców na stanowiskach: Operator Maszyn CNC Frezer / Tokarz

Miejsce pracy: południowe Niemcy (Hesja,Badenia,Wirtembergia,Bawaria)

Wymagania:
-komunikatywna znajomość jez. niemieckiego(sprawdzona przez rozmowę tel.)warunek konieczny,
-ukończone wykształcenie w w / zawodzie lub pokrewnym,
-kilkuletnie doświadczenie w pracy na w / w stanowisku,
-doświadczenie w produkcji poszczególnych części,
-niezawodność i samodzielność w pracy,
-własny samochód -mile widziany,
-pomoc w dokonaniu formalności co do wyjazdu.

Kontrahent oferuje:

-legalną pracę poświadczoną umową o pracę na czas nieokreślony,
-wysokie zarobki:od 13,50 euro brutto za godzinę pracy,
-dodatkowo dieta od 5,00 Euro netto za każdy przepracowany dzień,
-pełne ubezpieczenie w niemieckim systemie socjalnym od pierwszego dnia pracy,
-bezpłatne zakwaterowanie,
-możliwość zatrudnienia przez bezpośrednio przez klienta,
-pomoc w załatwieniu formalności w Niemczech,
-kontakt i opieka świadczoną przez pracowników biura.

Obowiązki :
-samodzielne ustawianie do pracy frezarek / tokarek CNC,
-odczytywanie rysunku technicznego i innej dokumentacji technicznej,
-programowanie frezarek / tokarek z różnymi układami sterowania,
-praca w zespole bądź samoorganizacja pracy.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą i spełniające w / w kryteria prosimy o przesłanie aplikacji: CV w polskim lub niemieckim języku na adres e-mail:
bmz.agencja-cv@wp.pl

Więcej informacji o ofercie pracy od 9.00 do 17.00 pod numerami tel :
+48 502 667 144;
+48 883 220 146;
+ 48 883 220 128;
+ 48 796 644 735;
+ 48 881 402 246;
+ 48 881 402 255:

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101,poz. 926 z późniejszymi zmianami).”
Oferta skierowana do Kandydatów poszukujących pracy za granicą. Mile widziane Osoby,które mają doświadczenie w pracy za granicą.
Informujemy iz skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.