Praca dla Elektryka w Niemczech

BMZ Agencja Lewandowska (nr cert.10756)obecnie dla Klienta niemieckiej Firmy działającej w branży elektroenergetycznej poszukujemy do pracy na stanowisko:
Elektryk
Nr Ref. CS-134-B
Miejsce pracy: Całe Niemcy

Oferta Klienta:

-pracą legalną od zaraz,
-niemiecką umowę o pracę(warunki niemieckie),
-atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
- stawka wyjściowa 9,71 Euro Brutto/ godzina, zależna od umiejętności i kwalifikacji na miejscu,
-ubezpieczenie emerytalne,zdrowotne,w razie wypadku przy pracy,
-bezpłatne zakwaterowanie,
-pomoc i organizację wyjazdu.

Wymagania:

-wykształcenie zawodowe kierunkowe:elektryk/elektromonter,
-doświadczenie naw/w stanowisku 5 letnie,
-znajomość jęz.niemieckiego w stopniu dobrym,
-aktualne uprawienia SEP.,
-prawo jazdy kat.B,własne auto.

Obowiązki Elektryka:

-montaż,naprawa instalacji i urządzeń elektrycznych,
-praca według planów i rysunków technicznych,
-znajomość schematów i symboli,
-przegląd,konserwacja i naprawa instalacji,
-instalacja systemu PV,dokonywanie pomiarów.

Zainteresowane osoby naszą ofertą prosimy o przesłanie CV w jęz.polskim i jęz.niemieckim na(z adnotacją na jakie stanowisko w/w aplikujecie) adres mailowy:[email protected] skontaktować się telefonicznie na numery:+48 881 402 255,+48 881 402 246,+48 518 081 615

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych”

Informacje kontaktowe
Rodzaj ogłoszenia:   Szukam
Rodzaj pracy:   Cały Etat
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Mława
Telefon:   +48502667144
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 4566 | Nr: #5703