Księgowy Gdańsk, biuro rachunkowe z 20 letnim stażem - MG Finanse

Odsłony: 343
Lokalizacja:   Polska
Region:   Pomorskie
Miasto:   Gdańsk
Osoba kontaktowa::   MG-Finanse
Telefon:   600850640

Biuro Rachunkowe Gdańsk MG-Finanse świadczy usługi księgowe w zakresie prowadzenia księgowości, sporządzania zeznań, deklaracji i umów. Obsługuje kadry i płace. Cały nasz zespół dzięki pasji i ciężkiej pracy zapewnia wysoką jakość usług.

Księgowość nie jest twoją pasją, ale przykrym obowiązkiem, który związany jest z prowadzeniem Twojej firmy? Nadmiar obowiązków powoduje, że nie starcza Ci czasu na zajmowanie się codziennymi obowiązkami związanymi z księgowością? Wybierz biuro rachunkowe Gdańsk MG-Finanse

Bardzo wielu przedsiębiorców woli zlecić prowadzenie księgowości zewnętrznej firmie. Biuro Rachunkowe Gdańsk zapewnia stałą kontrolę ksiąg w Twojej firmie. Dzięki temu możesz skupić się na codziennym zarządzaniem swoim przedsiębiorstwem w spokoju - mając pewność, że kwestie księgowe leżą w rękach ludzi kompetentnych - naszą wiedzę i doświadczenie potwierdza certyfikat Ministerstwa Finansów.

Jesteśmy nastawieni na wieloletnią współpracę z naszymi klientami. Staramy się budować długofalową relację z każdym klientem, opartą na wzajemnym zaufaniu i wsparciu. Dbamy również o utrzymywanie pozytywnej atmosfery współpracy. Rezultatem naszej pracy są między innymi pozytywne wyniki kontroli podatkowych oraz porządek w dokumentacji.

www.mg-finanse.pl

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Gotówka od 100 zł do 200.000 zł. Sprawdź!

Gotówka od 100 zł ...

Polska, Dolnośląskie, Strzegom
KREDYTY pozabankowe pod zastaw pojazdów/nieruchomości >>>

KREDYTY pozabankow...

Polska, Dolnośląskie, Boguszów-Gorce
Pożyczka taką jakiej potrzebujesz, dopasujemy dla Ciebie ofertę. Bez BIK i KRD

Pożyczka taką jaki...

Polska, Podkarpackie, Lubaczów
Kredyty dla działalności gospodarczych już od 6 miesiąca!

Kredyty dla działa...

Polska, Małopolskie, Kraków
EKSTRA POŻYCZKA SPECJALNIE DLA CIEBIE !

EKSTRA POŻYCZKA SP...

Polska, Zachodniopomorskie, Koszalin

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.