Makijaż w Warszawie Beauty Queen

Odsłony: 608
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa

Oferujemy między innymi makijaż warszawa, jakie wykonywane są adekwatnie z najnowszymi metodami a dodatkowo z wykorzystaniem nowoczesnych kosmetyków odpowiednio wyselekcjonowanych oraz pochodzących od doskonałych producentów.
W naszym salonie gwarantujemy wykonanie w pełni profesjonalnego makijażu wieczorowego, abyś wyglądała perfekcyjnie przez całą noc i przyciągała wzrok zazdrosnych pań i zachwyconych mężczyzn.
Na początku oczywiście dokładnie oczyścimy twarz, aby przygotować ją do zrobienia makijażu. Dobierzemy odpowiednią gamę kolorystyczną, która będzie pasować nie tylko do Twojej karnacji, ale także do określonego typu oświetlenia. Wiemy, jakie podkłady i pudry zastosować, aby Twoja twarz nie sprawiała wrażenia sinej, ale przez całą imprezę prezentowała się świeżo i nieskazitelnie.
Zapraszamy do zaznajomienia się z całą propozycją naszego salonu kosmetologicznego oraz do wykorzystania usług naszego salonu!kontakt:
Makijaż w Warszawie Beauty Queen
Biały Kamień 2/u6
02-593 Warszawa
791 442 484
salon@beautyqueen.pl
http://beautyqueen.pl/makijaz-wieczorowy-warszawa/

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

KURS

KURS "LIFTING, MOD...

Polska, Dolnośląskie, Wrocław
KURS

KURS "ŚWIECOWANIE ...

Polska, Dolnośląskie, Wrocław
rehabilitacja domowa osób starszych prowadzi mgr fizjoterapii i pielęgniarstwa

rehabilitacja domo...

Polska, Śąskie, Zabrze
Pielęgnacja, leczenie ran/Pielęgniarka specjalistka z wieloletnim doświadczeniem

Pielęgnacja, lecze...

Polska, Śąskie, Zabrze

BIOENERGOTERAPEUTA

Polska, Małopolskie, Kraków

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.