Makijaż w Warszawie Beauty Queen

Odsłony: 451
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa

Oferujemy między innymi makijaż warszawa, jakie wykonywane są adekwatnie z najnowszymi metodami a dodatkowo z wykorzystaniem nowoczesnych kosmetyków odpowiednio wyselekcjonowanych oraz pochodzących od doskonałych producentów.
W naszym salonie gwarantujemy wykonanie w pełni profesjonalnego makijażu wieczorowego, abyś wyglądała perfekcyjnie przez całą noc i przyciągała wzrok zazdrosnych pań i zachwyconych mężczyzn.
Na początku oczywiście dokładnie oczyścimy twarz, aby przygotować ją do zrobienia makijażu. Dobierzemy odpowiednią gamę kolorystyczną, która będzie pasować nie tylko do Twojej karnacji, ale także do określonego typu oświetlenia. Wiemy, jakie podkłady i pudry zastosować, aby Twoja twarz nie sprawiała wrażenia sinej, ale przez całą imprezę prezentowała się świeżo i nieskazitelnie.
Zapraszamy do zaznajomienia się z całą propozycją naszego salonu kosmetologicznego oraz do wykorzystania usług naszego salonu!kontakt:
Makijaż w Warszawie Beauty Queen
Biały Kamień 2/u6
02-593 Warszawa
791 442 484
michal.fila@gmail.com
http://beautyqueen.pl/makijaz-wieczorowy-warszawa/

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Nie jesteś sam/a- ...

Polska, Małopolskie, Kraków
Psychologgia - Skuteczne leczenie depresji.

Psychologgia - Sku...

Polska, Mazowieckie, Warszawa
KURS

KURS "TERAPIE BAŃK...

Polska, Dolnośląskie, Wrocław
Wiosenna – Ośrodek Terapii Uzależnień.

Wiosenna – O...

Polska, Małopolskie, Kraków
Implanty zębów 1100zł (z koroną 2400zł)

Implanty zębów 110...

Polska, Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.