Prawo Jazdy

Odsłony: 1369
Lokalizacja:   Europa
Region:   Holandia
Osoba kontaktowa::   Andrzej

Witam,
Oferujemy pomoc w uzyskaniu ukraińskiego Prawa jazdy. Dokument jest całkowicie legalny, wyrabiany w tamtejszym urzędzie, na Ukrainie.

Jak to możliwe?
Wyrobienie prawa jazdy w Ukrainie jest bardzo proste, statystycznie posiadają oni największą zdawalność w Europie, a tamtejsi egzaminatorzy są chętni do współpracy, dlatego nie warto marnować czasu i pieniędzy na polskie WORDy.

Czy to legalne? Bez obaw będę mógł używać takiego Prawa jazdy w Polsce?

Ukraińskie prawo jazdy, międzynarodowe, i uzasadnione we wszystkich krajach Unii Europejskiej! Zgodnie z Konwencją wiedeńską o ruchu drogowym (Dz. U. z 1988 r. Nr 5, poz. 40 i 44) – dokumentem uprawniającym do prowadzenia pojazdów na terytorium Polski jest m.in. krajowe prawo jazdy wydane przez odpowiedni organ strony Konwencji. Stronami konwencji są zarówno Polska, jak i Ukraina. Zgodnie z art. 41 Konwencji umawiające się strony uznają wzajemnie krajowe prawa jazdy. Oznacza to, że prawo jazdy spełniające wymogi określone w Konwencji wydane przez organy państwa – strony Konwencji, jest honorowane na terytorium innych państw – stron Konwencji.
Korzystanie z krajowego prawa jazdy wydanego przez organy innego państwa jest ograniczone czasowo do 6 miesięcy.
Nie będzie problemu z późniejszą wymianą dokumentu na polskie Prawo jazdy. Posiadacze ukraińskiego prawa jazdy zgłaszają się z nim do polskiego wydziału komunikacji w miejscu zamieszkania. Składają wniosek o wymianę zagranicznego dokumentu na polski. Po załatwieniu formalności i wniesieniu niewielkich opłat ( 100,50 zł) po ok. dwóch miesiącach mają polski dokument w kieszeni!
Więcej informacji pod e-maila: ukrprawko@gmail.com

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Z nami obierzesz kurs na lepszą pracę. Wyższe kwalifikacje!

Z nami obierzesz k...

Polska, Lubelskie, Zamość
Szkolenia Improv To Improve ! ! !

Szkolenia Improv T...

Polska, Warmińsko-mazurskie, Pozostałe miejscowości
Zadbaj o swoją przyszłość! Zaoczne Liceum dla Dorosłych! Za darmo!

Zadbaj o swoją prz...

Polska, Lubelskie, Zamość
Specjalizacja w 10 miesięcy to strzał w 10!

Specjalizacja w 10...

Polska, Lubelskie, Zamość
Kurs bhp we Wrocławiu

Kurs bhp we Wrocławiu

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.