Prawo Jazdy

Odsłony: 1185
Lokalizacja:   Europa
Region:   Holandia
Osoba kontaktowa::   Andrzej

Witam,
Oferujemy pomoc w uzyskaniu ukraińskiego Prawa jazdy. Dokument jest całkowicie legalny, wyrabiany w tamtejszym urzędzie, na Ukrainie.

Jak to możliwe?
Wyrobienie prawa jazdy w Ukrainie jest bardzo proste, statystycznie posiadają oni największą zdawalność w Europie, a tamtejsi egzaminatorzy są chętni do współpracy, dlatego nie warto marnować czasu i pieniędzy na polskie WORDy.

Czy to legalne? Bez obaw będę mógł używać takiego Prawa jazdy w Polsce?

Ukraińskie prawo jazdy, międzynarodowe, i uzasadnione we wszystkich krajach Unii Europejskiej! Zgodnie z Konwencją wiedeńską o ruchu drogowym (Dz. U. z 1988 r. Nr 5, poz. 40 i 44) – dokumentem uprawniającym do prowadzenia pojazdów na terytorium Polski jest m.in. krajowe prawo jazdy wydane przez odpowiedni organ strony Konwencji. Stronami konwencji są zarówno Polska, jak i Ukraina. Zgodnie z art. 41 Konwencji umawiające się strony uznają wzajemnie krajowe prawa jazdy. Oznacza to, że prawo jazdy spełniające wymogi określone w Konwencji wydane przez organy państwa – strony Konwencji, jest honorowane na terytorium innych państw – stron Konwencji.
Korzystanie z krajowego prawa jazdy wydanego przez organy innego państwa jest ograniczone czasowo do 6 miesięcy.
Nie będzie problemu z późniejszą wymianą dokumentu na polskie Prawo jazdy. Posiadacze ukraińskiego prawa jazdy zgłaszają się z nim do polskiego wydziału komunikacji w miejscu zamieszkania. Składają wniosek o wymianę zagranicznego dokumentu na polski. Po załatwieniu formalności i wniesieniu niewielkich opłat ( 100,50 zł) po ok. dwóch miesiącach mają polski dokument w kieszeni!
Więcej informacji pod e-maila: ukrprawko@gmail.com

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Dietetyk

Dietetyk

Polska, Lubelskie, Lublin
Technik informatyk

Technik informatyk

Polska, Lubelskie, Lublin
Szkolenie psów Kielce

Szkolenie psów Kielce

Polska, Świętokrzyskie, Kielce
Jesteś zapracowany? Tego lata pomogę Ci w angielskim przez Skype

Jesteś zapracowany...

Polska, Lubelskie, Lublin
TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH

TECHNIK ŻYWIENIA I...

Polska, Lubelskie, Lublin

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.