Praca w charakterze Opiekunki osób starszych, 1250 euro/miesiąc.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Beelitz

Opis zlecenia:
Podopieczna - pani Lara (87 lat, 151 cm, 67 kg) choruje na cukrzycę. Ma problemy z samodzielnym chodzeniem oraz nietrzymaniem moczu. Seniorka w domu porusza się przy pomocy balkonika, na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego. Codziennie przychodzi pielęgniarka.

Warunki mieszkaniowe:
Pani Lara mieszka z rodziną w dużym domu. Opiekunka ma do dyspozycji całe piętro, ma własny pokój, kuchnię i łazienkę, podopieczna mieszka w drugim pokoju. Na parterze mieszka jej córka z mężem. Zapewniony dostęp do mediów (TV, internet)

Obowiązki opiekuna:
- Przyrządzanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu,
- Pomoc w pielęgnacji ciała i myciu (w tym zmiana pielucho – majtek),
- Asekuracja przy przejściu z łóżka na wózek,
- Pomoc w ubieraniu.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka,
- brak nałogów,
- przyjazne usposobienie,
- wyrozumiałość,
- doświadczenie w pracy nad osobami starszymi – mile widziane referencje.

Zapewniamy:
- stawka 1250 euro netto/miesiąc,
- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,
- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),
- wysokie składki ZUS,
- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,
- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,
- pomoc prawną, językową i medyczną.

Zapraszamy do oddziału w Poznaniu!
ul. Święty Marcin 66/72 (piętro XI)
tel. 530611659
[email protected]

Informacje kontaktowe
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Inna
Lokalizacja:   Europa
Region:   Niemcy
Osoba kontaktowa::   Klaudia
Telefon:   530611659
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 4179 | Nr: #21981