Salon optyczny w Łodzi

Odsłony: 127
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Lokalizacja:   Polska
Miasto:   Łódź
Telefon:   42 653 23 41

W ramach oferty naszego salonu Optyk-Łódź akceptujemy naszym użytkownikom produkty z rynku medycznego, które dostępne są w okazałym asortymencie. Propozycja naszej firmy umożliwia w ten sposób na zakup urządzeń pochodzących od świetnych producentów.
Zapewniamy na domiar tego produkty takie jak okulary które wykonywane są także z zastosowaniem najwyższej właściwości materiałów, co pozwala na zapewnienie długiego czasu użytkowania. Zapewniamy również opiekę okulistyczną. Fachowcy z naszej firmie proponują dodatkowo sfinalizowanie doradztwa, które w ramach kompleksowych usług pozwalają na zapewnienie dopasowania pojedynczych typów wyrobów do oczekiwań odbiorców.
Umożliwiamy również bardzo wydajne wykonywanie poszczególnych zamówień na dowolnym etapie kooperacji z użytkownikami, co dotyczy również wykonania szybkich dostaw. Wygodne zakupy za pośrednictwem salonu optycznego umożliwiają na uzyskanie możliwości wykonywania pojedynczych zleceń sprawniej niż w stacjonarnych sklepach.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy w ramach naszej strony firmowej!

kontakt:

Tani salon optyczny w Łodzi
Bolesława Limanowskiego 134
91-041 Łódź
tel- 42 653 23 41
http://www.optyk-lodz.com.pl/
iwonaoptyk@gmail.com

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Dentysta

Dentysta

Europa, Wielka Brytania

PIELĘGNIARKA - kli...

Europa, Niemcy

Pielęgniarka–...

Europa, Niemcy
Praca dla pielęgniarki w opiece nad pacjentem pod respiratorem - Niemcy

Praca dla pielęgni...

Europa, Niemcy
Pielęgniarka–praca w rodzinnym domu opieki niedaleko Mannheim

Pielęgniarka–...

Europa, Niemcy

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.