Voodoo Magia.10-cio Dniowy Rytuał wierności partnera.

Odsłony: 468
Telefon:   vodun.sevi.lwa@interia.pl

Voodoo Magia.10-cio Dniowy Rytuał wierności partnera.

KONTAKT,INFORMACJE,POMOC NA E-MAIL: vodun.sevi.lwa@interia.pl

10 - dniowy rytuał wierności partnera przez 12 miesięcy.

Rytuał magii voodoo na wierność i oddanie partnera lub partnerki.

Jest skuteczny i działa nie mniej niż 12 miesięcy po wykonaniu.

Rytuał skutecznie zapewnia wierność partnera.

Należy do jednych z silniejszych rytuałów magii miłosnej i składa się z 10-cio dniowych codziennych ceremonii rytualnych podczas których każda sesja rytualna poprzedzona jest rytuałem oczyszczającym oraz rytuałem energetyzującym sferę miłosną partnera.

Wymaga wspólnego działania osoby zlecającej urok oraz osoby wykonującej rytuał.

Warunkiem koniecznym jest działanie poprzez fetysz, wangę/ lalka voodoo/ oraz specjalnych magicznych ziół, symbolu Ve-Ve oraz specjalnie wykonanego na te cele amuletu Gris-Gris.

Szczegóły i informacje po konkretnym opisie problemu oraz sytuacji,a także przesłaniu danych jak imiona, zdjęcia, daty urodzin.

Magia Voodoo. Rytuały miłosne. Zaklęcia miłosne.

Rzucanie uroków miłosnych. Magia miłosna.

Wieloletnie doświadczenie z magią pozwoliło poznać mi najlepsze i najbardziej skuteczne rytuały dostosowane do różnych nawet najbardziej trudnych i nietypowych sytuacji.
Wykorzystuje tylko sprawdzone rytualy, które okazały się najbardziej efektywne w uzyskaniu calkowitej wręcz skuteczności.
Wieloletnia praktyka z różnymi przypadkami życiowymi ludzi i ich problemami partnerskimi,wsparta ogromną wiedzą magiczną i tajnikami sztuki magicznej zdobywanej przez lata doprowadzily do wielkiej możliwości i umiejętności skutecznego pomagania dzięki rytualom i zaklęciom magicznym, które są fundamentalne i niezastąpione, aby mój klient/ka otrzymal to czego pragnie. Jeśli ja nie pomogę nie zrobi tego nikt inny. Znam doskonale kunszt magii w bardzo szerokim zakresie i jestem pewny swoich dzialań i rytualów,które pomogly już bardzo wielu ludziom i związkom. Wiem jak naprawdę pomóc i jakie dobrać rytualy i metody dzialań do różnych losowych sytuacji.


KONTAKT,INFORMACJE,POMOC NA E-MAIL: vodun.sevi.lwa@interia.pl

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Żywienie w chorobie Hashimoto - jak zbilansować dietę

Żywienie w chorobi...

Polska, Pomorskie, Gdynia
Relaksacyjny masaż całego ciała

Relaksacyjny masaż...

Polska, Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
Dietetyk Częstochowa

Dietetyk Częstochowa

Polska, Śąskie, Częstochowa

Internetowa Apteka...

Polska, Mazowieckie, Warszawa
Najlepsza jakość dla Twojego zdrowia

Najlepsza jakość d...

Polska, Wielkopolskie, Poznań

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.