Skrzynki plastikowe, opakowania, słoje, puszki!

Odsłony: 684
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Ogłaszane przez:   Firma / Agencja
Lokalizacja:   Polska
Region:   Podkarpackie
Miasto:   Dębica
Telefon:   501338390

 

Firma Delta dostarcza skrzynki z atestem do kontaktu z żywnością oraz wersje ekonomiczne do wykorzystania w magazynach, warsztatach oraz do użytku w gospodarstwie domowym. Skrzynki z atestem mogą być użyte w chłodniach do mrożenia żywności. Skrzynki plastikowe to dedykowane rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo podczas transportu oraz odpowiednie warunki podczas składowania i eksponowania towarów.

Materiał użyty do produkcji skrzynek pochodzi tylko od sprawdzonych dostawców. Oferujemy każdy rodzaj skrzynek w wersji certyfikowanej lub bez atestu, a także szereg dodatkowych usług umożliwiających branding i znakowanie poprzez dobór indywidualnego koloru, nadruk bądź zastosowanie chipów RFID.

Pojemniki przeznaczone do pakowania i dystrybucji różnego rodzaju owoców, warzyw i grzybów. Pojemniki na owoce i warzywa typu Frutpak oraz PET stanowią idealne zabezpieczenie zawartości przed uderzeniami i deformacją w trudnych warunkach dystrybucji oraz pomagają zachować wartości odżywcze i smakowe.
Pojemniki wytwarzane są zgodnie z najwyższymi standardami produkcyjnymi zgodnie z ISO 9001, ISO 14001 czy BRC/IOP. Stosując pojemniki firmy Delta masz gwarancję iż opakowanie nie wpłynie wizualnie na Twoje produkty oraz nie pozostawi na nich przykrych zapachów.

Puszki konserwowe oraz słoje ze szkła bezbarwnego dla przemysłu spożywczego. Puszki metalowe dla zakładów mięsnych i rybnych oraz dla przetwórstwa owocowo-warzywnego. System easy-open wieczek sprawia otwieranie puszek łatwiejszym i bezpieczniejszym w użyciu. Dostarczamy puszki metalowe standardowe oraz z nadrukiem indywidualnym na specjalne zamówienie Naszych Klientów.

Słoje ze szkła bezbarwnego o różnym kształcie i objętości. Posiadamy rozwiązania standardowe oraz dedykowane spełniające rygorystyczne wymagania. Realizujemy zamówienia cało samochodowe w systemie paletowym oraz jednostkowe za pomocą przesyłek kurierskich.
Kupując u Nas macie Państwo gwarancje jakości oraz dobrej ceny.
Przy większym zamówieniu możliwa negocjacja cen.
Proszę o kontakt telefoniczny z Naszym przedstawicielem w celu udzielenia wszelkich informacji.

Marcin Sikorski 501 338 390
Skrzynki oraz pojemniki na owoce i warzywa wysyłamy w paczkach za pośrednictwem kuriera.
Istnieje możliwość dostaw cało pojazdowych na terenie całego kraju!
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!
www.dd-24.pl

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Ciekawe i dochodowe zajęcie w domu!

Ciekawe i dochodow...

Polska, Wielkopolskie, Kostrzyn
Sprzedawca truskawek

Sprzedawca truskawek

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin
Wieszaki sklepowe najwyższej jakości

Wieszaki sklepowe ...

Polska, Łódzkie, Łódź

Montażysta nośnikó...

Polska, Dolnośląskie, Jelenia Góra

Montażysta nośnikó...

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.