Crash Pady MotoFreak

Odsłony: 2170
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Lokalizacja:   Polska
Region:   Małopolskie
Miasto:   Kraków
Telefon:   883573690

 

Jeśli zakładasz, że twój nowy motocykl nigdy się nie wywróci, bo będziesz dbać o niego przez cały czas, jesteś w błędzie – wystarczy jedynie moment nieuwagi, problem na jezdni, niewłaściwe parkowanie samochodu, aby motocykl wylądował na ziemi. Jeśli nie chcesz jednocześnie, by skutkiem takiego wypadku były zarysowania i odpryski, zaopatrz się w crash pady, które kupisz w naszym internetowym sklepie motocyklowym Moto-Freak!

Crash pady to małe elementy pozwalające zarówno na ochronę motocykla, ale i poprawiające jego wygląd – można kupić je w rozmaitych kolorach i wzorach do wyboru. Crash pady montowane są po obu stronach motocykla i przypominają „grzybki”, stąd też ich druga nazwa. Dzięki crash padom można chronić motocykl w trakcie wywrotki, głównie owiewki, różne chromy, ramę, blok silnika, mocowania i gwintowania w środku konstrukcji.

Jeżeli jesteś zainteresowany pełną ofertą crash padów przygotowaną przez nas, nie czekaj, ale sprawdź naszą szeroką gamę crash padów i złóż swoje zamówienie – zrealizujemy je w mgnieniu oka!

Kontakt:
Crash Pady MotoFreak
ul. Wrocławska 43a
30-011 Kraków
Tel: 883573690
URL: https://moto-freak.pl/pl/1878_crashpady
E-mail: info@motofreak.pl

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

CHWYTAKI do złomu - w całości z Hardoxu

CHWYTAKI do złomu ...

Polska, Małopolskie, Myślenice
Chwytaki do drewna do ładowarek

Chwytaki do drewna...

Polska, Małopolskie, Myślenice
SWORZNIE TULEJE HARTOWANE NAWĘGLANE ZE SMAROWANIEM

SWORZNIE TULEJE HA...

Polska, Małopolskie, Myślenice
NOWE - WIERTNICE DO MINI KOPAREK

NOWE - WIERTNICE D...

Polska, Małopolskie, Myślenice
SZYBKOZŁĄCZA DO KOPAREK --VERACHTERT I INNE

SZYBKOZŁĄCZA DO KO...

Polska, Małopolskie, Myślenice

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.