Crash Pady MotoFreak

Dodany Aug 09, 2017 | Odsłony: 2597
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Lokalizacja:   Polska
Region:   Małopolskie
Miasto:   Kraków
Telefon:   883573690

 

Jeśli zakładasz, że twój nowy motocykl nigdy się nie wywróci, bo będziesz dbać o niego przez cały czas, jesteś w błędzie – wystarczy jedynie moment nieuwagi, problem na jezdni, niewłaściwe parkowanie samochodu, aby motocykl wylądował na ziemi. Jeśli nie chcesz jednocześnie, by skutkiem takiego wypadku były zarysowania i odpryski, zaopatrz się w crash pady, które kupisz w naszym internetowym sklepie motocyklowym Moto-Freak!

Crash pady to małe elementy pozwalające zarówno na ochronę motocykla, ale i poprawiające jego wygląd – można kupić je w rozmaitych kolorach i wzorach do wyboru. Crash pady montowane są po obu stronach motocykla i przypominają „grzybki”, stąd też ich druga nazwa. Dzięki crash padom można chronić motocykl w trakcie wywrotki, głównie owiewki, różne chromy, ramę, blok silnika, mocowania i gwintowania w środku konstrukcji.

Jeżeli jesteś zainteresowany pełną ofertą crash padów przygotowaną przez nas, nie czekaj, ale sprawdź naszą szeroką gamę crash padów i złóż swoje zamówienie – zrealizujemy je w mgnieniu oka!

Kontakt:
Crash Pady MotoFreak
ul. Wrocławska 43a
30-011 Kraków
Tel: 883573690
URL: https://moto-freak.pl/pl/1878_crashpady
E-mail: info@motofreak.pl

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

kierowca 24h do tw...

Polska, Podkarpackie, Rzeszów
Trak Taśmowy Mały

Trak Taśmowy Mały

Polska, Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
POMOC DROGOWA POZNAŃ 600-960-987 MICHAŁ KUTA

POMOC DROGOWA POZN...

Polska, Wielkopolskie, Poznań

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.