Gotowe Spółki. Polskie i zagraniczne. Koncesje. Offshore – 24h

Odsłony: 563
Lokalizacja:   Polska
Region:   Dolnośląskie
Miasto:   Wrocław
Telefon:   713317484

 

Kancelaria Bugajski i Partnerzy specjalizuje się w dostarczaniu usług i rozwiązań z zakresu prawa, bezpieczeństwa i finansów. Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku sprzedaży i rejestracji spółek prawa handlowego, szybko i sprawnie pomożemy Państwu przeprowadzić transakcję nabycia gotowej spółki.

Działając jako zespół doświadczonych doradców prawnych oraz gospodarczych oferujemy Państwu na sprzedaż gotowe spółki polskie z o.o., komandytowe, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spółki komandytowe oraz akcyjne zarejestrowane na terenie całej Polski (m.in. Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Łódź , Gdańsk) oraz spółki zagraniczne (gotowe spółki czeskie, gotowe spółki słowackie, gotowe spółki angielskie). W naszej ofercie znajdą Państwo także spółki z koncesją na obrót paliwami ciekłymi, licencją na transport drogowy międzynarodowy oraz krajowy.

Nasza oferta obejmuje również spółki z stażem kilkumiesięcznym lub kilkuletnim. Data ich rejestracji może ułatwić uzyskanie kredytu, dotacji, innego finansowania czy pozwolić na udział w przetargu lub innych procedurach urzędowych. Ponadto starsze spółki budzą większe zaufanie w oczach kontrahentów. Oferowane spółki ze stażem są w pełni przygotowane do dalszego prowadzenia działalności, posiadają numery KRS, REGON i NIP oraz VAT-UE oraz nie posiadają zadłużeń.

Każda spółka posiada nr REGON, NIP, KRS, rejestrację VAT i VAT-UE. Dzięki nam możesz rozpocząć działalność w formie spółki kapitałowej w ciągu jednego dnia.

W ramach świadczonych usług pomagamy w uzyskaniu koncesji i pozwoleń.

• Zakładanie nowych spółek
• Obrót spółkami polskimi i zagranicznymi z historią
• Spółki Offshore
• Transfery działalności poza RP
• Księgowość i finansowanie
• Pozwolenia i koncesje
• Wirtualne biura

Jesteśmy członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Bezpłatne porady prawne

Bezpłatne porady p...

Polska, Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Spółka ze stratą n...

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Upadłość konsumencka

Polska, Świętokrzyskie, Kielce
Obsługa prawno-księgowa firm

Obsługa prawno-ksi...

Polska, Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
Ujawnimy zdradę, kradzież, lokalizacje,oszustwo, majątek dłużnika.

Ujawnimy zdradę, k...

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.