Gotowe Spółki. Polskie i zagraniczne. Koncesje. Offshore – 24h

Odsłony: 741
 
Rating: 0 ( 0 Votes)
Lokalizacja:   Polska
Region:   Dolnośląskie
Miasto:   Wrocław
Telefon:   713317484

 

Kancelaria Bugajski i Partnerzy specjalizuje się w dostarczaniu usług i rozwiązań z zakresu prawa, bezpieczeństwa i finansów. Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku sprzedaży i rejestracji spółek prawa handlowego, szybko i sprawnie pomożemy Państwu przeprowadzić transakcję nabycia gotowej spółki.

Działając jako zespół doświadczonych doradców prawnych oraz gospodarczych oferujemy Państwu na sprzedaż gotowe spółki polskie z o.o., komandytowe, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spółki komandytowe oraz akcyjne zarejestrowane na terenie całej Polski (m.in. Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Łódź , Gdańsk) oraz spółki zagraniczne (gotowe spółki czeskie, gotowe spółki słowackie, gotowe spółki angielskie). W naszej ofercie znajdą Państwo także spółki z koncesją na obrót paliwami ciekłymi, licencją na transport drogowy międzynarodowy oraz krajowy.

Nasza oferta obejmuje również spółki z stażem kilkumiesięcznym lub kilkuletnim. Data ich rejestracji może ułatwić uzyskanie kredytu, dotacji, innego finansowania czy pozwolić na udział w przetargu lub innych procedurach urzędowych. Ponadto starsze spółki budzą większe zaufanie w oczach kontrahentów. Oferowane spółki ze stażem są w pełni przygotowane do dalszego prowadzenia działalności, posiadają numery KRS, REGON i NIP oraz VAT-UE oraz nie posiadają zadłużeń.

Każda spółka posiada nr REGON, NIP, KRS, rejestrację VAT i VAT-UE. Dzięki nam możesz rozpocząć działalność w formie spółki kapitałowej w ciągu jednego dnia.

W ramach świadczonych usług pomagamy w uzyskaniu koncesji i pozwoleń.

• Zakładanie nowych spółek
• Obrót spółkami polskimi i zagranicznymi z historią
• Spółki Offshore
• Transfery działalności poza RP
• Księgowość i finansowanie
• Pozwolenia i koncesje
• Wirtualne biura

Jesteśmy członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.

 

Podobne

Usługi prawne...

Europa, Wielka Brytania
Bezpłatne porady prawne

Bezpłatne porady...

Polska, Mazowieckie
Detektyw Katowice

Detektyw Katowice

Polska, Śąskie


Praca za granicą