Bezpieczeństwo. Ochrona. Detektyw. Wywiad. Kancelaria – 24h

Odsłony: 105
Lokalizacja:   Polska
Region:   Dolnośląskie
Miasto:   Wrocław
Telefon:   713317484

 

Kancelaria Bugajski i Partnerzy specjalizuje się w dostarczaniu usług i rozwiązań z zakresu prawa, bezpieczeństwa i finansów. Fundamenty firmy stanowią wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu ochrony osobistej i bezpieczeństwa biznesu.

Współpracujemy z renomowanymi agencjami detektywistycznymi, kancelariami prawnymi oraz firmami doradczymi PR. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze państwowym oraz prywatnym stworzyliśmy autorski, innowacyjny system ochrony i procedur postępowania w sytuacjach kryzysowych, którego celem jest zapewnienie Państwu komfortowych warunków do prowadzenia biznesu oraz życia prywatnego.

Umiejętność zarządzania ryzykiem nie tylko pozwala zapewnić ciągłość i efektywność prowadzonej działalności, przekłada się również na wzrost realnej wartości firmy.

Nasz zespół szybkiego reagowania jest w stanie podjąć sprawę w każdym miejscu Polski w ciągu 3 godzin od otrzymania zlecenia.

• Weryfikacja, wywiad środowiskowy, wywiad gospodarczy
• Ochrona VIP
• Obsługa detektywistyczna, śledztwa w sprawach karnych i cywilnych
• Poszukiwanie osób i mienia
• Nadzór i monitoring GPS
• Wywiad/kontrwywiad gospodarczy
• Badania telemetryczne - antypodsłuchowe

Jesteśmy członkiem Dolnośląskiej Izby Gospodarczej.

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Pomagamy wygrać z ...

Polska, Śąskie, Wisła

Drukowanie 3d najw...

Polska, Małopolskie
Wróżby -karty tarota

Wróżby -karty tarota

Polska, Wielkopolskie, Konin

Biuro tłumaczeń BT...

Polska, Mazowieckie, Warszawa
Najlepszy szampan w Warszawie - Bubbles

Najlepszy szampan ...

Polska, Mazowieckie, Warszawa

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.