Radca prawny w kancelarii Rębowski Kosela

Odsłony: 750
 
Rating: 0 ( 0 Votes)
Lokalizacja:   Polska
Region:   Łódzkie
Miasto:   Łódź
Telefon:   600585189

Kancelaria adwokacka Rębowski&Kosela z Łodzi specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowych usług adwokackich dla nabywców spersonalizowanych i biznesowych. Właściciele kancelarii Rębowski&Kosela w szczególności skupiają się na prowadzeniu usług w obszarze prawa cywilnego i rodzinnego, prawa telekomunikacyjnego, prawa rzeczowego , a ponadto nowych technice.Ponadto prowadzi usługi dotyczące ochrony konkurencji konsumenta i prawa upadłościowego i naprawczego. Naszym najważniejszym celem jest 100% satysfakcja klienta opierająca się na przejrzystych zasadach współpracy oraz zaufaniu.

Wszystkie usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie.Poradę prawną kancelarii Rębowski&Kosela włącza między innymi: doradztwo prawne, sporządzanie dokumentacji, w tym opracowywanie i opiniowanie umów, dochodzenia odszkodowań, reprezentację nabywców przed sądami i organami władzy publicznej.

Jeśli wymagany jest radca prawny w Łodzi, zapraszamy do zapoznania się już teraz z naszą ofertą na stronie internetowej i do umówienia się na spotkanie w naszej kancelarii Rębowski&Kosela!

Kontakt:
Radca prawny w kancelarii Rębowski Kosela
Piotrkowska 29/18
90-410 Łódź
kom.600 585 189
kancelaria@rebowski-kosela.pl
http://rebowski-kosel a.pl/

 

Podobne

Kompleksowa...

Polska, Mazowieckie

NIE PŁAĆ JUŻ...

Polska, Kujawsko-pomorskie
Skuteczne usługi prawne - Wrocław 24h!

Skuteczne usługi...

Polska, Dolnośląskie


Praca za granicą