Radca prawny w kancelarii Rębowski Kosela

Odsłony: 125
Lokalizacja:   Polska
Region:   Łódzkie
Miasto:   Łódź
Telefon:   600585189

Kancelaria adwokacka Rębowski&Kosela z Łodzi specjalizuje się w prowadzeniu kompleksowych usług adwokackich dla nabywców spersonalizowanych i biznesowych. Właściciele kancelarii Rębowski&Kosela w szczególności skupiają się na prowadzeniu usług w obszarze prawa cywilnego i rodzinnego, prawa telekomunikacyjnego, prawa rzeczowego , a ponadto nowych technice.Ponadto prowadzi usługi dotyczące ochrony konkurencji konsumenta i prawa upadłościowego i naprawczego. Naszym najważniejszym celem jest 100% satysfakcja klienta opierająca się na przejrzystych zasadach współpracy oraz zaufaniu.

Wszystkie usługi świadczone są na bardzo wysokim poziomie.Poradę prawną kancelarii Rębowski&Kosela włącza między innymi: doradztwo prawne, sporządzanie dokumentacji, w tym opracowywanie i opiniowanie umów, dochodzenia odszkodowań, reprezentację nabywców przed sądami i organami władzy publicznej.

Jeśli wymagany jest radca prawny w Łodzi, zapraszamy do zapoznania się już teraz z naszą ofertą na stronie internetowej i do umówienia się na spotkanie w naszej kancelarii Rębowski&Kosela!

Kontakt:
Radca prawny w kancelarii Rębowski Kosela
Piotrkowska 29/18
90-410 Łódź
kom.600 585 189
kancelaria@rebowski-kosela.pl
http://rebowski-kosela.pl/

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

NIE PŁAĆ JUŻ CHWIL...

Polska, Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
STOP Windykacji Profesjonalna Ochrona Prawna Dłużnika

STOP Windykacji Pr...

Polska, Warmińsko-mazurskie, Bydgoszcz
Odszkodowania

Odszkodowania

Polska, Małopolskie, Nowy Targ
TelePapuga – Porady prawne przez telefon

TelePapuga –...

Polska, Pomorskie, Tczew

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.