Tanie sprzątanie

Odsłony: 1822
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   535786380

W ofercie firmy Clean Day znajdują się przede wszystkim:
sprzątanie biur, firm i instytucji
sprzątanie hal i magazynów
sprzątanie poremontowe
sprzątanie warszawa terenów wspólnot mieszkaniowych
pranie wykładzin

Do prac przedsiębiorstwo wykorzystuje sprawdzone metody, dobierając je indywidualnie do potrzeb i życzeń każdego z klientów. Każdy klient Clean Day dostaje usługę dobraną indywidualnie do jego życzeń. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych metod właściwie dopasowując je do potrzeb i życzeń klienta. Wykorzystuje specjalistyczny sprzęt i chemię, co jest gwarancją szybkości i skuteczności usług. Korzystanie tylko z profesjonalnego sprzętu i chemii daje gwarancję skuteczności i szybkości wykonanej usługi. ważne jest dla nas szybkość i skuteczność dlatego w firmie Clean Day korzystamy tylko z profesjonalnych narzędzi. {Wszyscy pracownicy Clean Day są wyposażeni w odpowiednie stroje z widocznym oznaczeniem firmy.Przy tym również wszyscy pracownicy Clean Day są wyposażeni w dobrane stroje spośród widocznym logo firmy. Logo firmy Clean Day jest zawsze widoczne na strojach roboczych naszych pracowników. Każdy pracownik naszej firmy otrzymuje strój roboczy z widocznym logiem Clean Day.


Serdecznie zapraszamy do wejścia na stronę i bliższego zapoznania się z ofertą firmy! Zapoznaj się już dziś z szeroką ofertą firmy Clean Day.

Kontakt:
Najlepsze sprzątanie w Warszawie
CLEAN DAY
ul. Czarnomorska 13 lok. 42
02-758 Warszawa
kom: 535 786 380
e-mail: biuro@cleanday.pl
http://cleanday.pl/

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Dezynfekcja usuwanie zanieczyszczeń po zgonach zwłokach

Dezynfekcja usuwan...

Polska, Zachodniopomorskie, Gryfino
Silver Service

Silver Service

Polska, Małopolskie, Chrzanów

65 zł pranie tapic...

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Firma Sprzątająca ...

Polska, Śąskie, Gliwice

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.