Tanie sprzątanie

Odsłony: 382
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   535786380

W ofercie firmy Clean Day znajdują się przede wszystkim:
sprzątanie biur, firm i instytucji
sprzątanie hal i magazynów
sprzątanie poremontowe
sprzątanie warszawa terenów wspólnot mieszkaniowych
pranie wykładzin

Do prac przedsiębiorstwo wykorzystuje sprawdzone metody, dobierając je indywidualnie do potrzeb i życzeń każdego z klientów. Każdy klient Clean Day dostaje usługę dobraną indywidualnie do jego życzeń. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych metod właściwie dopasowując je do potrzeb i życzeń klienta. Wykorzystuje specjalistyczny sprzęt i chemię, co jest gwarancją szybkości i skuteczności usług. Korzystanie tylko z profesjonalnego sprzętu i chemii daje gwarancję skuteczności i szybkości wykonanej usługi. ważne jest dla nas szybkość i skuteczność dlatego w firmie Clean Day korzystamy tylko z profesjonalnych narzędzi. {Wszyscy pracownicy Clean Day są wyposażeni w odpowiednie stroje z widocznym oznaczeniem firmy.Przy tym również wszyscy pracownicy Clean Day są wyposażeni w dobrane stroje spośród widocznym logo firmy. Logo firmy Clean Day jest zawsze widoczne na strojach roboczych naszych pracowników. Każdy pracownik naszej firmy otrzymuje strój roboczy z widocznym logiem Clean Day.


Serdecznie zapraszamy do wejścia na stronę i bliższego zapoznania się z ofertą firmy! Zapoznaj się już dziś z szeroką ofertą firmy Clean Day.

Kontakt:
Najlepsze sprzątanie w Warszawie
CLEAN DAY
ul. Czarnomorska 13 lok. 42
02-758 Warszawa
kom: 535 786 380
e-mail: biuro@cleanday.pl
http://cleanday.pl/

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Silver Service

Silver Service

Polska, Małopolskie, Chrzanów

65 zł pranie tapic...

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Firma Sprzątająca ...

Polska, Śąskie, Gliwice
PANDERA-OPRÓŻNIANIE MIESZKAŃ -  UTYLIZACJE

PANDERA-OPRÓŻNIANI...

Polska, Wielkopolskie, Poznań

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.