Psychiatra Warszawa - CPP

Odsłony: 695
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   + 48 22 637 40 80

Umożliwiamy usługi urzeczywistniane tak jak fachowo a jednocześnie przekrojowo w ramach urzeczywistniania leczenia psychologicznego, psychiatrycznego.

Nasz ośrodek umożliwia na zapewnienie spełnienia poszczególnych usług w ramach zaadaptowanych podejść terapeutycznych. Równolegle posiadamy zespół kompetentnych terapeutów oraz lekarzy psychiatrów, którzy mają kwalifikacje uzyskiwane w ramach zarówno międzynarodowych konferencji oraz spotkań. Umożliwia to na zagwarantowanie urzeczywistniania pojedynczych terapii.

Nasz ośrodek to między innymi psychiatra warszawa, jaka organizowane jest najświeższymi technikami. W ośrodku umożliwiamy między innymi leczenie uzależnień, gdzie możemy również zagwarantować wykonanie leczenia metodami zaadaptowanymi indywidualnie oraz skutecznymi. Leczenie organizowane przez posiadających akuratne umiejętności praktyków pozwala na zagwarantowanie leczenia prowadzonego najlepszymi możliwymi metodami używanymi w psychiatrii.

Zapraszamy do zaznajomienia się ze drobiazgami oferty naszego ośrodka terapeutycznego!

Kontakt:
Psychiatra Warszawa - CPP
Al. Jana Pawła II 80 lok. 129, p. XXI „Babka Tower” wejście G
00-175 Warszawa
tel. + 48 22 637 40 80, +48 22 24 12 444
e-mail: cpp129@cpp.pl
URL: http://www.cpp.pl/oferta/psychiatra/

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Materace ortopedyczne Zdrowolandia

Materace ortopedyc...

Polska, Małopolskie, Kraków
Maseczki z biocelulozy – Calluna Medica

Maseczki z biocelu...

Polska, Opolskie, Opole
KURS - LIFTING, MODELOWANIE TWARZY BAŃKAMI PRÓŻNIOWYMI

KURS - LIFTING, MO...

Polska, Dolnośląskie, Wrocław
WARSZTATY MASAŻU PUNKTOWEGO TWARZY I GŁOWY

WARSZTATY MASAŻU P...

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.