Lekka praca na produkcji

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Łódź

Zadania:
- montaż drobnych elementów elektronicznych np. wiązek
- wzrokowa kontrola jakości
- weryfikacja poprawności druku
- pakowanie pozdzespołów
- praca na samodzielnym stanowisku

Wymagania:
- umiejętność pracy na instrukcjach
- spostrzegawczość
- dokładność
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
- umowa o prace na pełen etat
- 3 zmiany
- wynagrodzenie podstawowe + premie
- pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)
- stabilne zatrudnienie

CV prosimy przesyłać na adres: [email protected] bądź składać osobiście w Agencji Manpower na ul. Dąbrowskiego 238 (wejście od strony ul. Technicznej)
Kontakt: 734-108-159

Informacje kontaktowe
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Cały Etat
Lokalizacja:   Polska
Region:   Łódzkie
Miasto:   Łódź
Telefon:   734108159
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 4047 | Nr: #15217