Wynajem samochodów dostawczych w Krakowie INIS TRANS

Odsłony: 2294
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję

 

Wynajem samochodów dostawczych z windą w Krakowie INIS TRANS

Firma INIS TRANS pragnie zaoferować Państwu naszą wypożyczalnie samochodów dostawczych z windą. Działamy na terenie całego Krakowa. Nasza oferta pojazdów zawiera niezwykle komfortowe samochody dostawcze. Oferujemy auta o różnej ładowności i wielkości, dlatego z łatwością dopasują je Państwo do swoich indywidualnych wymagań.

Nasza firma jest bardzo rzetelną ekipą, który dba o komfort i {bezpieczeństwo naszych klientów. Każdy samochód, który udostępniamy w naszej wypożyczalni przeszedł gruntowne przeglądy, aby zagwarantować wszystkim kierowcom całkowite bezpieczeństwo oraz pewność za kierownicą.

Bardzo zapraszamy do zapoznania się z detalami naszej oferty, która jest na naszej stronie internetowej. Z nami nie będziesz niezadowolony!

Kontakt:
Wynajem samochodów dostawczych INIS TRANS Kraków
INIS S.C.
ul. Kordiana 64C
30-653 Kraków
tel: 669 486 412
724 111 801
email: kontakt@inistrans.pl
www: http://inistrans.pl/

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Lublin

Lublin

Polska, Kujawsko-pomorskie, Toruń
Renault master dci transporte de 2 koni

Renault master dci...

Polska, Mazowieckie
Pomoc drogowa z wyciagarka duza ladownosc

Pomoc drogowa z wy...

Europa, Włochy

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.