Prywatny Żłobek w Krakowie Einsteinek

Odsłony: 786
Lokalizacja:   Polska
Region:   Małopolskie
Miasto:   Kraków
Telefon:   571 374 144

 

Nasz żłobek znajduję się w Krakowie. Podejmujemy się opieki nad dziećmi do 2,5 roku życia. Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest, aby nasze brzdące otaczała ciepła opieka jak w domu.
Najważniejszym zadaniem dla nas jest zapewnienie im bezpieczeństwa pod nieobecność opiekunów. Zamierzeniem dla kadry nauczycieli stanowi zdrowy rozwój szkrabów. W żłobku dużą uwagę zwracamy na zdrowe odżywianie już od młodego wieku. Oswajamy dzieci do jedzenia nowych posiłków, które są szykowane i dostarczane przez firmę cateringową zajmującą się zdrowym żywieniem. Gwarantujemy, że po pobycie u nas będą one w pełni gotowe do przejścia w następny etap życia czyli do grupy przedszkolnej.
Więcej szczegółowych informacji znajduję się na naszej witrynie elektronicznej - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


kontakt:

http://www.einsteinek.pl/
tel: 571 374 144
ul. Koszykarska 21 c
30-717 Kraków

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Nie patrz na Twoją metrykę! Angielski dla dojrzałych wiosną

Nie patrz na Twoją...

Polska, Mazowieckie, Borzymy
Nauka gry na SKRZYPCACH I PIANINIE dla każdego!

Nauka gry na SKRZY...

Polska, Podlaskie, Suwałki
Ciągle zielona? Skuteczny niemiecki przez Skype wiosną

Ciągle zielona? Sk...

Polska, Opolskie, Brzózka

DAM KOREPETYCJE Z ...

Polska, Podkarpackie, Krosno

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.