Konkretne wymagania ale i konkretne pieniądze!

Odsłony: 850
Rodzaj ogłoszenia:   Szukam
Rodzaj pracy:   Cały Etat
Rodzaj umowy:   Umowa zlecenie
Ogłaszane przez:   Firma / Agencja
Lokalizacja:   Europa
Region:   Niemcy
Telefon:   748513990

 

Witamy wszystkie Panie zainteresowane pracą w charakterze opiekunki osób starszych
Agencja Global Service M&A pilnie poszukuje opiekunki do 72-letniej pani Anny. Mieszka ona w Bremen. Jest drobną starszą panią poruszającą się na wózku. W wyniku wypadku straciła nogę. Poza tym nie ma poważniejszych problemów ze zdrowiem. Jest osobą samodzielną,, nie potrzebuje bezpośredniej pomocy przy podstawowych czynnościach. Ponieważ mieszka sama, dokucza jej przede wszystkim samotność. Do opiekunki należeć będzie prowadzenie gospodarstwa domowego i drobne zakupy.
Zatrudniona Pani będzie miała do dyspozycji osobny pokój z telewizorem, dostęp do internetu oraz zapewnione tanie połączenia telefoniczne z Polską. Nie będzie również problemu z korzystaniem z samochodu w wolnym czasie.
Dla opiekunki znającej język niemiecki przynajmniej w stopniu komunikatywnym przewidujemy bardzo dobre warunki finansowe. Zatrudniona pani będzie ubezpieczona zarówno w kraju, jak i zagranicą. Przewidziane są premie świąteczne. Istnieje również możliwość zorganizowania przejazdu do miejsca pracy lub zwrotu kosztów podróży.

Chcemy podkreślić, że nasze oferty są zawsze gruntownie sprawdzane w kontekście warunków pracy i mieszkaniowych, a w związku z tym proponowane przez naszą firmę miejsca pracy są dokładnie takie, jakie przedstawiamy w naszych ofertach. Zlecana przez nas praca jest zawsze bezpieczna, legalna i sumiennie wynagradzana.
Bliższe informacje udzielane są pod numerami tel.: 748 513 990 lub 748 513 992

Nasz formularz kontaktowy:
http://gsma24.pl/formularz-zgloszeniowy/
Uwaga! W przypadku dezaktualizacji powyższego ogłoszenia zainteresowanym na pewno znajdziemy inne atrakcyjne miejsce pracy z podobnymi warunkami zatrudnienia.

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Poszukujemy elekry...

Europa, Niemcy

Teamleiter Logisti...

Europa, Niemcy

Pracownicy produkc...

Europa, Niemcy

Pracownicy produkc...

Europa, Niemcy

Murarz / cieśla / ...

Europa, Niemcy

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.