PRACE NA PRODUKCJI, W OGRODNICTWIE, W ROLNICTWIE-HOLANDIA

Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje dla jednego ze swoich klientów zagranicznych kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI W ROLNICTWIE, W OGRODNICTWIE

Miejsce pracy: okolice Zaandam. Holandia

WYMAGANIA:
- rekrutujemy osoby z terenu Polski
- nie wymagana znajomość języka obcego
- nie wymagane doświadczenie
- wymagane chęci do pracy :-)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- praca przy kwiatach ciętych
- praca w fabryce z ubraniami
- kontrola jakości na produkcji
- praca w szklarni z kwiatami doniczkowymi
- praca w rolnictwie lub ogrodnictwie
- praca przy produkcji sałatek

OFERUJEMY:
- stawka godzinowa w zależności od wieku
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- dojazd do pracy
- szczegóły na naszej stronie www.klaverteam.com

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny. Zapraszamy także na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie państwo więcej ofert pracy.

KLAVER – Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej
tel: +48 570 901 913
Pn-Pt: 9:00-17:00 Zapraszamy
e-mail: [email protected]
www.klaverteam.com

Prosimy o załączenie klauzuli:

Informacje kontaktowe
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Cały Etat
Lokalizacja:   Polska
Telefon:   570901913
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 2473 | Nr: #15073