Ginekolog Warszawa

Odsłony: 722
 
Rating: 0 ( 0 Votes)
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   793202020

Gabinet lekarski TOMMED z Warszawy zaprasza na wizyty u ginekologa specjalisty, panie w każdym wieku. Oferujemy opiekę medyczną we współpracy z najlepszymi specjalistami z doświadczeniem. Zdrowie i dobre samopoczucie jest dla nas priorytetem! Nasze pacjentki mogą liczyć na nowoczesne metody leczenia, ale także wsparcie, spokój i bez­pie­czeń­stwo.
TOMMED i nasi lekarze ginekolodzy zapewniają nie tylko diagnozę, lecz także pełną informację o możliwościach dalszego postępowania, ewentualnym ryzyku i spodziewanych korzyściach. U nas każda pacjentka poczuje się wyjątkowo i komfortowo, do każdej wizyty podchodzimy indywidualnie, oferujemy tyle czasu ile wymaga dana kwestia sytuacyjna.
Badania USG w naszym gabinecie są wykonywane na najnowocześniejszym sprzęcie!
Sprzęt ten wykorzystuje technologię Active Array, która oferuje wysoką jakość obrazu zwiększającą pewność diagnostyczną. Funkcje aparatu są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, a funkcja obrazowania Sono CT umożliwia lekarzom uzyskanie do siedmiu razy więcej danych na temat tkanek niż w przypadku prostopadłej transmisji wiązek stosowanej w konwencjonalnych aparatach do badań USG.
Zapraszamy! Zdrowie każdej kobiety jest na wagę złota!

 

Podobne

Skuteczna dieta

Skuteczna dieta

Polska, Lubelskie
Implanty zębów 1100zł (z koroną 2400zł)

Implanty zębów...

Polska, Mazowieckie
Mikołaj Jakimiec VEGA Test Poznan , akupunktura Poznan

Mikołaj Jakimiec...

Polska, Wielkopolskie
Wczasy oczyszczająco-odchudzające w Beskidach

Wczasy...

Polska, Podkarpackie


Praca za granicą