Ginekolog Warszawa

Odsłony: 752
 
Rating: 0 ( 0 Votes)
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   793202020

Gabinet lekarski TOMMED z Warszawy zaprasza na wizyty u ginekologa specjalisty, panie w każdym wieku. Oferujemy opiekę medyczną we współpracy z najlepszymi specjalistami z doświadczeniem. Zdrowie i dobre samopoczucie jest dla nas priorytetem! Nasze pacjentki mogą liczyć na nowoczesne metody leczenia, ale także wsparcie, spokój i bez­pie­czeń­stwo.
TOMMED i nasi lekarze ginekolodzy zapewniają nie tylko diagnozę, lecz także pełną informację o możliwościach dalszego postępowania, ewentualnym ryzyku i spodziewanych korzyściach. U nas każda pacjentka poczuje się wyjątkowo i komfortowo, do każdej wizyty podchodzimy indywidualnie, oferujemy tyle czasu ile wymaga dana kwestia sytuacyjna.
Badania USG w naszym gabinecie są wykonywane na najnowocześniejszym sprzęcie!
Sprzęt ten wykorzystuje technologię Active Array, która oferuje wysoką jakość obrazu zwiększającą pewność diagnostyczną. Funkcje aparatu są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, a funkcja obrazowania Sono CT umożliwia lekarzom uzyskanie do siedmiu razy więcej danych na temat tkanek niż w przypadku prostopadłej transmisji wiązek stosowanej w konwencjonalnych aparatach do badań USG.
Zapraszamy! Zdrowie każdej kobiety jest na wagę złota!

 

Podobne

AZS u dzieci - dobierz najlepsze kosmetyki

AZS u dzieci -...

Polska, Mazowieckie
Zabiegi IPL, depilacja,fotoodmladzanie,leczenie trądziku Dąbrowa Górnicza

Zabiegi IPL,...

Polska, Śąskie
Kłodzko dentysta - zadbaj o swój zdrowy uśmiech

Kłodzko dentysta -...

Polska, Dolnośląskie
Odchudzanie w poradni żywieniowej

Odchudzanie w...

Polska, Mazowieckie


Praca za granicą