Opiekunka do Starszej Pani w Polsce - opieka całodobowa z zamieszkaniem

Odsłony: 405
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Cały Etat
Rodzaj umowy:   Umowa zlecenie
Ogłaszane przez:   Firma / Agencja
Lokalizacja:   Polska
Region:   Dolnośląskie
Miasto:   Lubin
Telefon:   767218501

Firma Opieka Inter Job Sp.z o.o. Sp.k. z Lubina zatrudni opiekunki osób starszych w Polsce. Legalnie, bezpiecznie i pewnie. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy, wynagrodzenie 2000 zł netto. Jeżeli chcą Państwo pracować jako opiekun lub opiekunka seniorów - zapraszamy do współpracy. Opieka ma charakter całodobowy z zamieszkaniem. ​

Zatrudnimy opiekunkę do Podopiecznej mieszkającej na Dolnym Śląsku. Pani ma 80 lat , problemy z poruszaniem się. Do obowiązków opiekunki należy higiena i pielęgnacja ciała, przygotowywanie posiłków, podawanie leków i pomoc w codziennych czynnościach oraz opieka nad gospodarstwem domowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy praca@interjob.com.pl lub zgłoszenie swojej kandydatury poprzez stronę internetową http://www.interjob.com.pl/formularz-aplikacyjny.

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Pielęgniarka, intensywna opieka 1:1 w Wuppertalu, Niemcy

Pielęgniarka, inte...

Europa, Niemcy
Pielęgniarka – klinika w Neu Ulm na Bawarii

Pielęgniarka – kli...

Europa, Niemcy
Pielęgniarka – intensywna opieka, Berlin

Pielęgniarka – int...

Europa, Niemcy
Pielęgniarka – praca w renomowanej klinice pod Monachium

Pielęgniarka – pra...

Europa, Niemcy
Pielęgniarka – Frankfurt, różne oddziały

Pielęgniarka – Fra...

Europa, Niemcy

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.