Praca Wakacyjna w Anglii. Praca Głównie z Dziećmi.

Poszukujemy osób do pracy sezonowej w Anglii. Praca polega na robieniu tymczasowych tatuaży (z brokatu) oraz sprzedaży na stoisku. Klientami są głównie małe dzieci oraz turyści w zakupowym nastroju, stoiska są usytuowane w kurortach wakacyjnych, stąd ilość przechadzających się osób jest bardzo duża. Zatrudnimy osoby bez doświadczenia, choć doświadczenie w pracy o podobnym charakterze będzie atutem. Szkolenie i wszelka pomoc zapewniona. Wszystkie narzędzia oraz materiały do wykonywania tatuaży będą przez nas dostarczone i stale uzupełniane. Szczegóły umowy wyjaśnimy sobie przy kontakcie drogą mailową oraz Skype.
Obowiązki:
- zarządzanie sobą w czasie
- obsługa klientów
- prowadzenie dokumentacji ze sprzedaży
- wysyłka dziennego raportu do centrali
Wymagania:
- kandydaci, wiek od 21 do 32 lat.
- wysoki poziom motywacji, uśmiech, energia
- dobra organizacja i koncentracja
- wykonywanie prostych obliczeń (Excel)
- dobre zdrowie (praca głównie na stojąco)
- angielski wystarczający do odbywania prostych rozmów
- MUSISZ LUBIĆ PRACĘ Z DZIEĆMI!
Wynagrodzenie:
- stała stawka plus prowizja od wygenerowanej sprzedaży
- w poprzednich latach średnio dziewczyna była w stanie zaoszczędzić +/- 1500 funtów miesięcznie.
Praca w miesiącach Czerwiec, Lipiec, Sierpień.
Prosimy o kontakt pod adresem mailowym: [email protected] (po angielsku) lub pod numerem telefonu: 048-221-253-187 (po angielsku).
Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną, gdzie znajdują się informacje w języku polskim: http://www.funglittertattoos.com/jaktodziala/ Niektóre osoby z sezonu letniego 2017, zostaną Managerami w sezonie 2018, tym samym zarobią więcej pieniędzy. PS. Oferujemy ZWROT kosztów podróży do UK w wysokości 50 funtów po ukończeniu całego sezonu.

Informacje kontaktowe
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Sezonowa
Lokalizacja:   Europa
Region:   Wielka Brytania
Telefon:   048-221-253-187
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 3265 | Nr: #12083