Wielka Brytania - Zatrudnimy Pania do Pomocy w Domu i Opieki nad Dziecmi

Odsłony: 647
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Cały Etat
Rodzaj umowy:   Umowa o pracę
Ogłaszane przez:   Osoba prywatna
Lokalizacja:   Europa
Region:   Wielka Brytania

 

Mila i przyjazna polsko-malezyjska rodzina zatrudni dojrzala Pania bez wiekszych zobowiazan w Polsce do pomocy w domu i przy opiece nad dziecmi. Szukamy Pani bez nalogow (niepalacej), ktora bedzie chciala przeniesc sie do Wielkiej Brytanii i na stale stac sie czescia naszej rodziny.

Idealna kandydatka bedzie osoba, ktora nie bedzie miala rowniez nic przeciwko wykonywaniu podstawowych prac domowych takich jak sprzatanie i gotowanie (kiedy dzieci spia badz sa w szkole). Jak i ktora potrafi bawic sie z dziecmi, czytac bajki, chodzic na spacery itd.

Nasza rodzina to ja i zona, corka (3 lata) i syn (6 miesiecy). Zona mowi bardzo malo po polsku takze podstawowa znajomosc jezyka angielskiego bylaby mile widziana. Prawo jazdy rowniez bedzie mile widziane.

Zapewniamy wlasny pokoj w naszym domu z wyzywieniem - takze bez zadnych dodatkowych kosztow dla Pani, jak i bilet lotniczy do Polski raz w roku. Oferujemy pensje w wysokosci £100 tygodniowo po 3-miesiecznym okresie probnym. Praca od 1 kwietnia 2017.

Zainteresowane kandydatki prosze o kontakt emailowy.

Z powazaniem,
Rafal

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Opiekunka osób sta...

Europa, Niemcy

Opiekunka sprawneg...

Europa, Niemcy

Opiekunka Seniora ...

Europa, Niemcy

Opiekunka sympatyc...

Europa, Niemcy

Opiekunka sympatyc...

Europa, Niemcy

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.