Kampanie dla lekarzy, psychologów, ośrodków zdrowia – Nakatomi

Odsłony: 165
Lokalizacja:   Polska
Region:   Pomorskie
Miasto:   Gdańsk
Telefon:   587322285

 

Lekarz też człowiek i powinien pokazać swoją prywatną praktykę, gabinet, czy ośrodek zdrowia. Dlaczego Pan Kowalski posiadający firmę budowlaną może się reklamować a lekarz czy szpital nie może? Może, tylko umiejętnie z zachowaniem wszelkich standardów, jeśli chodzi o zachowanie odpowiednie do etyki lekarskiej.
Pokazanie światu swojej prywatnej praktyki czy prywatne prowadzone szpitala, to żaden problem. Kampanie, jakie prowadzimy czy to dla lekarzy, psychologów, czy to ośrodków zdrowia, są to przemyślane strategie marketingowe dostosowane do odpowiedniej grupy odbiorców, w taki sposób, aby możliwie najniższym kosztem wypromować Państwa praktykę.
Działamy sprawnie od 2009 roku, przeprowadziliśmy setki kampanii marketingowych dla lekarzy każdej specjalności łącznie z promocją największych prywatnych szpitali w Polsce.
Promujemy również lekarzy i stomatologów na rynkach skandynawskich czy brytyjskim tak, aby zapewnić obłożenie prywatnych praktyk pacjentami zagranicznymi.
Zapraszamy do kontaktu
http://www.nakatomi.pl/oferta/kampanie-dla-firm/

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Kasprzyk & Niziołek - Kancelaria Doradztwa Podatkowego

Kasprzyk & Niziołe...

Polska, Śąskie, Sosnowiec
Zarezerwuj-nocleg w Gdyni

Zarezerwuj-nocleg ...

Polska, Mazowieckie, Warszawa
Obsługa spraw kadrowych i płac dla firm

Obsługa spraw kadr...

Polska, Śąskie, Sosnowiec
Miedzynarodowy Przewoz Zwlok

Miedzynarodowy Prz...

Europa, Wielka Brytania
Kancelaria Doradztwa Podatkowego - Sosnowiec

Kancelaria Doradzt...

Polska, Śąskie, Sosnowiec

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.