Wykrywacz kłamstw - 24h Cała Polska - Ujawnimy prawdę!

Odsłony: 203
Lokalizacja:   Polska
Region:   Mazowieckie
Miasto:   Warszawa
Telefon:   (71) 331-74-84

 

Umożliwiamy skorzystanie z wykrywacza kłamstw w dowolnie wybranym polskim mieście. Proponujemy Państwu wariograf, który pozwala na weryfikację uczciwości na przykład pracowników albo partnera. Posiadamy kwalifikacje niezbędne do właściwej interpretacji uzyskanych wyników.

Przyjmujemy zlecenia od firm i osób prywatnych. Podczas takiego badania weryfikowana osoba odpowiada na kilka pytań. Umieszczone na ciele badanego czujniki sprawiają, że uzyskujemy graficzny obraz zmian, zachodzących w jego organizmie. Takie badanie to doskonały sposób na wyjaśnienie wielu nieporozumień i rozwiązanie rozmaitych konfliktów. Dajemy także możliwość zakupienia wariografu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze państwowym oraz prywatnym stworzyliśmy autorski, innowacyjny system ochrony i procedur postępowania w sytuacjach kryzysowych, którego celem jest zapewnienie Państwu komfortowych warunków do prowadzenia biznesu oraz życia prywatnego.

Pracujemy na terenie całej Polski przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę!

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Atrakcje z grami planszowymi, eventy, podwykonawca

Atrakcje z grami p...

Polska, Małopolskie, Kraków
Drukarnia  agmART najtańsze szyldy reklamowe

Drukarnia agmART ...

Polska, Wielkopolskie, Turek
Podłączenie plyty indukcyjnej Elektryk-Wilanów 224 240 800

Podłączenie plyty ...

Polska, Mazowieckie, Warszawa
Podłączenie plyty indukcyjnej-Gocław tel.224 240 800

Podłączenie plyty ...

Polska, Mazowieckie
Podłączenie plyty indukcyjnej-Elektryk-Tarchomin tel.222 533 320

Podłączenie plyty ...

Polska, Mazowieckie, Warszawa

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.