Kurs bhp we Wrocławiu

Odsłony: 763
Lokalizacja:   Polska
Region:   Dolnośląskie
Miasto:   Wrocław
Telefon:   691806649

 

Właścicielu firmy! Masz obowiązek zapewnić przeszkolenie pracownika w obszarze BHP przed przyjęciem go do pracy oraz do prowadzenia szkoleń okresowych. Zachęcamy do podjęcia współpracy w tym obszarze. Razem z nami masz pewność wszechstronnej obsługi i fachowości. Skorzystaj z najwyższej jakości oraz atrakcyjnej cenowo oferty, którą dobierzemy bezbłędnie do Twoich wymagań. Prowadzimy szkolenia w wielorakich formach: kurs BHP, instruktaż, seminarium, samokształcenie kierowane online, dla poniższych grup pracowniczych: pracodawcy i inne osoby kierujące pracownikami; pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy administracyjno-biurowi; pracownicy zaangażowani na stanowiskach robotniczych.

Pamiętaj! Szkolenia okresowe należy przeprowadzić w ciągu 12 miesięcy od zatrudnienia pracownika, albo w ciągu 6 miesięcy w przypadku osób zajmujących stanowiska kierownicze - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Piotr Kędziora H&S Solutions
Kurs bhp Wrocław
url: http://hssolutions.com.pl/szkolenia-okresowe
adres: Zachodnia 20/31
53-644 Wrocław
telefon: 691806649
e-mail: bhp@hssolutions.com.pl

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

urs KADRY I PŁACE z obsługą programów Symfonia KP i Płatnik - kurs weekendowy – start 16

urs KADRY I PŁACE ...

Polska, Pomorskie, Gdańsk
Zatrudnianie cudzoziemców

Zatrudnianie cudzo...

Polska, Pomorskie, Gdańsk
Czas pracy – planowanie i rozliczanie

Czas pracy –...

Polska, Pomorskie, Gdańsk
Czas pracy kierowców

Czas pracy kierowców

Polska, Pomorskie, Gdańsk
Pomagam w angielskim przez Skype

Pomagam w angielsk...

Polska, Lubuskie, Rzepin

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.