Kurs bhp we Wrocławiu

Odsłony: 950
Lokalizacja:   Polska
Region:   Dolnośląskie
Miasto:   Wrocław
Telefon:   691806649

 

Właścicielu firmy! Masz obowiązek zapewnić przeszkolenie pracownika w obszarze BHP przed przyjęciem go do pracy oraz do prowadzenia szkoleń okresowych. Zachęcamy do podjęcia współpracy w tym obszarze. Razem z nami masz pewność wszechstronnej obsługi i fachowości. Skorzystaj z najwyższej jakości oraz atrakcyjnej cenowo oferty, którą dobierzemy bezbłędnie do Twoich wymagań. Prowadzimy szkolenia w wielorakich formach: kurs BHP, instruktaż, seminarium, samokształcenie kierowane online, dla poniższych grup pracowniczych: pracodawcy i inne osoby kierujące pracownikami; pracownicy inżynieryjno-techniczni, pracownicy administracyjno-biurowi; pracownicy zaangażowani na stanowiskach robotniczych.

Pamiętaj! Szkolenia okresowe należy przeprowadzić w ciągu 12 miesięcy od zatrudnienia pracownika, albo w ciągu 6 miesięcy w przypadku osób zajmujących stanowiska kierownicze - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Piotr Kędziora H&S Solutions
Kurs bhp Wrocław
url: http://hssolutions.com.pl/szkolenia-okresowe
adres: Zachodnia 20/31
53-644 Wrocław
telefon: 691806649
e-mail: bhp@hssolutions.com.pl

Formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu. Zaloguj
 

Podobne ogłoszenia

Wyjazdy do Anglii - Build Your Skills

Wyjazdy do Anglii ...

Polska, Pomorskie, Wejherowo

Szkolenie okresowe...

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Darmowy kurs język...

Polska, Dolnośląskie, Wałbrzych
Intensywne kursy j.niemieckiego dla Opiekunek

Intensywne kursy j...

Polska, Małopolskie, Kraków

PolskieOgloszenia.pl to darmowe ogłoszenia dla społeczności w Polsce, Europie oraz USA. Tablica Ogłoszeń Lokalnych dla wszystkich, którzy chcą kupować, sprzedawać, oferować swoje usługi, czy też poszukują pracy w Polsce oraz Praca za granicą . Znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy. Jeżli chcesz coś sprzedać to w prosty sposób dodasz bezpłatne ogłoszenia, drobne w wielu kategoriach.